İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden Seferhisar Belediyesi’ne otobüs

Seferihisar’da merkeze uzak Orhanlı mahallesindeki öğrencilerin okula ulaşım sorununu çözmek için İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından Seferihisar Belediyesi’ne, bir otobüs hibe edildi.

İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi kararıyla Seferihisar Belediyesi’ne bedelsiz verilen otobüsün sembolik anahtarı, Ulamış Köy Meydanı’nda düzenlenen törenle Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin’e teslim edildi. Törene İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mustafa Özuslu, İzmir Kent Konseyi Başkanı Nilay Kökkılınç, Seferihisar Belediyesi Başkan Yardımcıları, birim müdürleri, İzmir Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyeleri, ESHOT Genel Müdürlüğü yetkilileri ve vatandaşlar katıldı. 

 

BAŞKAN YETİŞKİN’DEN TEŞEKKÜR BELGESİ

Törende konuşan İzmir Kent Konseyi Başkanı Nilay Kökkılınç, “Katılımcı demokrasi yoluyla dile getirdiğimiz, Seferihisar ilçemizin bir ihtiyacının İzmir Büyükşehir Belediyesi’nce ve ESHOT tarafından dikkate alınmasından mutluluk duyduk” dedi. İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mustafa Özuslu da, İzmir Kent Konseyi’ne ve ESHOT’a, katkılardan ötürü teşekkür etti.

Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin ise İzmir’in tüm ilçelerine ve Seferihisar’a hizmetlerinden ötürü İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’e teşekkürlerini sundu. İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Özuslu ve Seferihisar Belediyesi Başkanı İsmail Yetişkin, İzmir Kent Konseyi Başkanı Nilay Kökkılınç’a teşekkür belgesi takdim etti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x